Değişim ve Dönüşüm Devam Ediyor!

10 Kasım 2021 18:04
Değişim ve Dönüşüm Devam Ediyor!

Bulancak Belediyesi, Bulancak Sanayi Sitesi'nde biten altyapı çalışmaların hemen ardından, sıcak asfalt çalışmalarına da ara vermeden başladı.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Hava muhalefeti nedeniyle yaşanan aksaklıklara rağmen alt yapı çalışmalarını tamamladığımız Bulancak Sanayi Sitemizde sıcak asfalt çalışmalarımıza başladık. Daha öncesinde Güzelyalı mahallemizde başlattığımız ve devam ettireceğimiz sıcak asfalt çalışmalarımızı ilçemizin en önemli ekonomik faaliyet alanlarından olan Küçük Sanayi Sitemizle sürdürüyoruz. Belediye olarak ilçemizin her köşesinde aralıksız devam ettirdiğimiz alt yapı çalışmalarıyla söz verdiğimiz değişim ve dönüşümü hızla sürdüreceğiz” dedi.
 
Yapılan çalışmayı Milletvekilimiz Kadir Aydın ve Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Tuncay Akın ile birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Recep Yakar, “Sitemizin Doğu yakasının asfaltlama faaliyetlerini hava şartlarına göre hızlı bir şekilde bitirerek, batı yakasının altyapı ve asfaltlama faaliyetlerine devam edeceğiz. Başta sanayi sitesi esnafımız olmak üzere ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Kaynak : kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle