Giresun Mutfağı; Konak Restaurant'ta

Son Güncelleme : 06 Ekim 2021 19:10
Giresun Mutfağı; Konak Restaurant'ta

Geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Giresun Konağı Restaurant, 2 Ekim 2021 cumartesi günü resmi olarak hizmet vermeye başladı..

Giresun federasyonu genel merkez binasının giriş katında faaliyet gösteren mekânda Karadeniz ve Giresun tatları en güzel şekli ile sizleri bekliyor.

Yöresel Serpme kahvaltı; Giresun Pidesi, Hamsi, Lahana(Karalahana) Çorbası, Taflan Tuzlusu, Kiraz Turşusu, Galdirik, Fasulye kavurması, Sakarca Kavurması, Sırgan, Mısır ekmeği, Giresun Kadayıfı ve Sütlaç gibi daha fazlasını bula bileceğiniz yer Bağcılar Yeni Mahalle Fındık bahçesi metroya 5 bakika yürüme mesafede.
Bireysel ve Ailenizle ve de grup halinde hizmetlere devem ediyor.

Açılışa Bağcılar Belediyesi Başkan Yardımcısı Şahin Köse, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş, Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz, Belediye Meclis üyesi  federasyon yönetim kurulu üyesi ve de Bağcıla Giresunlular Bernek başkanı Ziya Yılmaz , Bağcılar Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Mehmet Yılmaz, Harşıt Federasyonu başkanı Temel Bilecen. Giresun Çepni derneği başkanı ve Eyüp Sultan Belediye Meclis Üyesi Serkan Cihan Çelenk göndererek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Giresun Federsyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Harmanşa, Aydın Kömürcü, Tirebolu Sekü köyünden Nail Taş ,  Marmaralı Çotanaklar ekibinden Keşapdan  Mevlüt Öztürk. Yağlıdere den Mehmet Yanbul, Espiyeden Ayhan İbiç, ve  çok sayıda davetli katılım sağladı.
Haber: Vatangiresun.com

Kaynak : kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle