Şenlikoğlu, Esnafla Bir Araya Geldi

Son Güncelleme : 29 Eylül 2021 15:09
Şenlikoğlu, Esnafla Bir Araya Geldi

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yoğun iş temposundan fırsat buldukça esnaf ile bir araya geldi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, vatandaşlara ziyaretler gerçekleştirerek çalışmalar hakkında bilgilendirme de bulundu.

Bu kapsamda, Alparslan Caddesi esnaflarının kahvaltı davetini kırmayan Başkan Aytekin Şenlikoğlu esnaflarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.
Cephe giydirme projesinin ele alındığı buluşmada proje üzerinde değerlendirmede bulunuldu. Projenin uygulandığı işyeri sahiplerinin katıldığı buluşmada söz alan esnaflar projenin son derece güzel olduğunu, beğeni topladığını, işyerlerinde müşteri artışının yaşandığını, ancak teknik bazı eksikliklerin yer aldığını belirterek bu eksiklikleri anlattı. Esnafların talepleri ise Belediye yetkilileri tarafından anında not alındı ve eksiklikler için yeni bir proje hazırlanarak, projenin esnaflarla yeniden paylaşılması kararlaştırıldı.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise şehir girişine modern bir görünüm kazandırmak için dış cephe giydirme ve kaplama projesi uygulandığını belirterek: “Giresun’u yaşatan ve yaşayan bir kent yapmak için haftanın her günü mesaide, şehrimizin her bölgesinde çalışma arkadaşlarımızla birlikte hizmet yolunda bir aradayız. Şehrimizin çehresini değiştirmeyi amaçladığımız dış cephe giydirme ve sokak sağlıklaştırma projemiz ile daha modern bir görsellik ortaya çıktı. Talebiniz üzerine bu konuda fikirlerini öğrenmek için bir arada olalım istedik. Projelerde eksiklikler gözden kaçanlar olabilir. Bizlerde bu taleplerinizi dinledik ve arkadaşlarımız tarafından gerekli çalışmalar yapılarak eksiklikler giderilmesi için proje hazırlanacaktır” dedi.

Esnaflar ayrıca, davete katılımından dolayı Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.
Başkan Şenlikoğlu, toplantı sonrasında cadde boyunca karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip fotoğraf çektirdi.

Kaynak : kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle