TÜGVA’dan Dev Ekran Açık Hava Sineması

03 Ağustos 2021 18:45
TÜGVA’dan Dev Ekran Açık Hava Sineması

TÜGVA Bulancak’tan 300’e yakın katılımcıya dev ekran açık hava sineması gösterisi yaptı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği tarafından 2 Ağustos Pazartesi Günü Bulancak İmam Hatip Ortaokulu’nun ev sahipliği yaptığı sokak sineması gerçekleştirildi.

Yaz Okulları öğrencileri ve velilerinin öncelikli katılım sağladığı Açık Hava Sineması tüm halka açık bir şekilde organize edildi.
Ebeveynler tarafından özlenen, gençlerin ve çocuklarınsa yeni tanıştığı nostalji kuşağı Açık Hava Sinemasına halkın ilgisi büyüktü. 300’e yakın vatandaşın katılım gösterdiği Açık Hava Sinemasında büyük bir ilgi ve keyifle film izlendi. Tüm bunların yanı sıra ikramlarla geceyi güzelleştiren TÜGVA Ekibi yine son derece başarılı bir iş çıkardı.

Göktekin: “Öncelikle tüm ekibimi kutluyorum, bu kutlu davada üstlerine düşen vazifeleri son derece titizlikle yerine getirerek, hep daha iyi işler ortaya çıkarıyorlar. Yaz Okullarımızın sonuna adım adım ilerlerken öğrenci ve velilerimizle bu kez Açık Hava Sineması konseptiyle sokakta buluştuk. Halkımızın ilgisi büyüktü ve bu bizi son derece memnun etti.’’ dedi.

Göktekin “Gençliği Sahip Çıkmak Boynumuzun Borcudur”

Ülke genelinde devam eden yangınlarla alakalı açıklamada bulunan Göktekin “Son günlerinde ülkemizin dört bir yanında yangınlarla mücadele ediyoruz. Devletimizin tüm gücü sahada. Ve sosyal medya aracılığıyla devletimizi ve milletimizi aciz ve küçük düşürmeye çalışan algı çalışmalarına da şahidiz. Dört bir yanımız kirli eller tarafından çevrilmiş ve bir anlık bir acziyet bekleyen yüzlerce yapı var. Tam da bu noktada bizler TÜGVA olarak gençliğe bu yapılanları daha iyi anlatmak, onlar sahip çıkmak noktasında yaptığımız işlerin önemini bir kez daha kavramış bulunuyoruz. Ben inanıyorum ki bu ülke son kale, ülkemize ve birbirimize sımsıkı bağlanır, gücümüzü şu an çocuklarımıza öğrettiğimiz Yüce Kitap’tan ve sahibinden alırsak evelAllah bizi hiç kimse bölemez, yıkamaz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” dedi
Katılımcılara teşekkürlerini sunarken, aynı zamanda ilerleyen günlerde Kızılay ile yapacakları ortak çalışmalardan kaydeden Göktekin: “Velilerimizin desteği özellikle Yaz Okullarımızda bizim için oldukça önemlidir. Çünkü öğrenci-veli-öğretmen arasında bağın sağlamlaştırıcısı velidir.” İfadelerini kullandı.

Kaynak : kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle