Yaz Etkinlikleri Şehrimizi Renklendirdi

05 Ağustos 2021 20:10
Yaz Etkinlikleri Şehrimizi Renklendirdi

Giresun Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında dolu dolu bir Temmuz ayı geçirdi.

 “Giresun’da Yaz Başka Güzel” mottosuyla birçok etkinliğe imza atan Giresun Belediyesi, geride kalan Temmuz ayı boyunca ‘Mahallemizde Şenlik Var, yerel sanatçı konserleri, yöresel ürünler akşam pazarı, Kale seyir terası ve Botanik Bahçede Yazlık Sinema, Sokak Basketbolu, kitap okuma etkinliği, açık hava tiyatroları ile pandemi nedeniyle evde kalan vatandaşlara keyifli yaz akşamları yaşattı. Vatandaşlar, farklı ve neşeli aktivitelerle unutamayacakları eğlence programlarıyla coşkulu, zevkli ve hoş vakitler geçirdi.
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada, yaz etkinlikleri kapsamında festival tadında yaz ayını dolu dolu geçirdiklerini belirterek: “Vatandaşlarımız için hazırladığımız bu programlarla yaz sezonunu keyifli ve eğlenceli bir şekilde geçirmesini ve pandeminin etkilerini yaptığımız bu etkinliklerle unutturmak istedik. Belediye olarak amacımız halkımızın yaz aylarını mutlu, huzurlu ve en iyi şekilde hep birlikte geçirmesidir ve bu amacımıza da ulaştık. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim önceliğimizdir” dedi.
Vatandaşlar ise etkinliklere yoğun ilgi gösterirken, uygulanan programdan dolayı Başkan Aytekin Şenlikoğlu ve ekibine teşekkür etti.
3 Temmuz Cumartesi günü başlayan etkinlikler bir süre daha devam edecek.

Kaynak : kerasushaber.net

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle